Смарт-годинник Garmin Instinct 2S, Graphite, GPS (010-02563-00)

Код товару:
98267-01
Артикул:
U0651399
Виробники
Garmin


16520 грн.


Яким би не було ваше захоплення, контролюйте його

Міцний смартгодинник Instinct® 2 Solar з GPS-приймачем достатньо міцний, щоб супроводжувати вас у пригодах, і достатньо унікальний, щоб відповідати вашому стилю. Пристрій пропонується у двох варіантах розміру для різних зап'ясть, підзарядка від сонця забезпечує ще довшу роботи від батареї.

  • Годинник достатньо міцний, щоб бути з вами в усіх ваших пригодах.
  • Продовжуйте рух з необмеженим періодом роботи від батареї при заряджанні від сонця1.
  • Тренуйтесь у власному стилі за допомогою вбудованих спортивних програм.
  • Повідомлення від смартфона2 допоможуть не пропустити нічого важливого.
  • Підкорюйте горизонти знаючи вірний напрямок завдяки підтримці більшої кількості супутників.
  • Краще розумійте свій організм за допомогою цілодобового спостереження за здоров'ям.
Міцний дизайн

Міцний годинник Instinct 2 Solar володіє захистом від води до 100 метрів, а також витримує вплив високих температур та ударів. Його корпус виготовлений з полімеру зміцненого волокнами, а екран вкриває хімічно посилене скло Corning® Gorilla® Glass із захистом від появи подряпин.

Створений для вас

Сміливі кольори, висококонтрастний дисплей та два варіанти розміру демонструють, що ви йдете власним шляхом.

Довший період роботи від батареї

За умови підзарядки від сонця годинник забезпечує необмежений період роботи в режимі смартгодинника1. Функція керування живленням дозволяє ще більше подовжити період роботи, керуючи налаштуваннями та датчиками, що потребують додаткового живлення.

Відстежуйте кожну пригоду. Підтримка декількох систем GNSS

Коли ви займаєтесь туризмом, велоспортом у високогір’ї, трейловим бігом або катанням на лижах, ви отримуєте доступ до кількох глобальних супутникових навігаційних систем (GPS, GLONASS та Galileo). Це дозволяє відстежувати місцеположення у складніших умовах, ніж при використанні однієї системи GPS.

Навігаційні датчики ABC

Під час навігації користуйтесь вбудованим альтиметром для даних висоти, барометром для спостереження за погодою та тривісним електронним компасом.

Функція TracBack®

Більше не треба шукати зворотній маршрут навмання. Функція TracBack® допоможе вам повернутися до початкової точки, дотримуючись пройденого маршруту.

Будьте на зв’язку. Нотифікації від смартфона

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екран годинника при поєднанні з сумісним смартфоном.

Магазин Connect IQ™

Завантажуйте додаткові циферблати, поля даних, програми та віджети у додатку Connect IQ Store, встановленому на сумісному смартфоні.

Безконтактні платежі Garmin Pay

Система безконтактних платежів Garmin Pay з картками від банків-учасників забезпечує зручну оплату покупок та проїзд у деяких транспортних системах.

Функції безпеки та стеження

Коли ваш годинник синхронізований з телефоном, ваше актуальне місце розташування може передаватись встановленим контактам вручну або автоматично (під час деяких занять на відкритому повітрі) за допомогою вбудованої функції «Виявлення інциденту»3.

Перегляд календаря

При синхронізації з сумісним смартфоном можна переглядати окремий екран календаря з планами на день.

Синхронізація з застосунком Garmin Connect

У програмі Garmin Connect можна зручно переглядати інформацію про своє здоров'я та фітнес. Крім того, додаток Garmin Connect, встановлений на сумісному смартфоні, становить собою активну онлайн спільноту, учасники якої спілкуються, змагаються та обмінюються інформацією.

Тренування за вашими правилами. Вбудовані спортивні додатки

Скористайтесь завантаженими додатками для занять бігом, велоспортом, плаванням, силовими вправами, скелелазінням у приміщеннях, віртуальним бігом, гольфом, йогою, пілатесом та інших активностей.

Високоінтенсивні тренування HIIT

Даний профіль активності відстежує високоінтенсивні інтервальні тренування, включно з AMRAP, EMOM, Tabata та тренуваннями, що налаштовуються користувачем. Задавайте кількість раундів, інтервали навантаження/ відпочинку тощо.

Показник VO2 max

Ви можете тренуватись розумніше, аналізуючи показник своїх фізичних можливостей VO2 max. Цей індикатор враховує зміни у вашому стані, спричинені спекою чи умовами високогір'я.

Щоденні рекомендовані тренування

Пристрій щодня видає рекомендовані тренування, що базуються на поточному тренувальному навантаженні та статусі тренування, а також враховують ваш рівень фізичної підготовки.

Час відновлення

Після кожного тренування ця функція показує, коли ви будете готові до наступного інтенсивного навантаження. Враховується інтенсивність тренування й такі фактори, як стрес, активність протягом дня та сон.

Динаміка MTB

Відстежуйте детальну інформацію про кожну поїздку на гірському велосипеді разом зі спеціальними показниками Grit™ та Flow™, які дозволяють оцінити складність траси та плавність вашого спуску. Пристрій видає дані, які можна поліпшити наступного разу.

Краще розумійте своє тіло. Пульсометр на зап'ясті

Годинник постійно вимірює частоту вашого пульсу4 і видає попередження, якщо у стані спокою його частота стає занадто високою або низькою. Крім того, пульсометр допомагає визначити навантаження під час занять спортом.

Відстеження стресу

На основі даних про мінливість частоти пульсу пристрій розраховує бали рівня стресу, щоб ви могли визначити, яким був ваш день – спокійним, збалансованим або повним стресу.

Бали сну та розширене спостереження за сном

Отримайте повну інформацію про фази сну (легкий, глибокий та швидкий сон), переглядайте її на спеціальному віджеті з балами сну та рекомендаціями щодо його покращення.

Моніторинг енергії Body Battery™

Пристрій допоможе оптимізувати енергетичні ресурси вашого організму. На основі даних про варіабельність частоти пульсу, стрес, сон та інших показників він визначає, в якому стані ви знаходитесь – готові до активності або потребуєте відпочинку.

Пульсоксиметрія

Для визначення акліматизації до умов високогір'я та спостереження за сном вбудований пульсоксиметр Pulse Ox5 за допомогою світлових променів на вашому зап'ясті аналізує якість засвоєння кисню вашим організмом.

Фітнес-вік

Ця функція використовує ваш реальний вік, активні заняття на тиждень, частоту пульсу в стані спокою та індекс маси тіла для оцінки того, чи є ваш організм молодшим або старшим за ваш фактичний вік. Також пристрій надасть поради щодо зниження спортивного віку.

Хвилини інтенсивних занять

Відстежуйте кількість хвилин інтенсивного тренування, а також час та активність та під час якої ви їх заробляєте. Під час запису заняття цю інформацію можна переглядати у вигляді поля даних.

Відстеження жіночого здоров'я

Використовуйте програму Garmin Connect для відстеження менструального циклу або вагітності. Записуйте симптоми, отримуйте поради щодо вправ і харчування тощо.

Комплектація
  • Годинник Instinct® 2 Solar
  • Кабель зарядки/передачі даних
  • Інструкція

1 За умови носіння протягом цілого дня, 3 години на день при освітленні 50,000 люкс.

2 При сполученні з сумісним смартфоном.

3 При сполученні з сумісним смартфоном. Див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

4 Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

5 Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.

Інтерфейси підключення
Bluetooth, ANT+, Garmin Connect
Вбудована пам'ять
32 ГБ
Висота корпусу
40 мм
Датчики
SpO2, термометр, альтиметр, компас, барометр, крокомір, акселерометр
Додаткові функції
пошук телефону, погода, пошук годинника, календар
Колір корпусу
хакі
Колір ремінця
хакі, сірий
Моніторинг
пройденої відстані, відстеження сну, кількість спалених калорій, Оптичний датчик серцевого ритму, Оксиметр
Повідомлення
соціальні мережі, SMS
Пульсометр
є
Розмір корпусу
40 мм
Сумісна ОС
iOS, Android
Тип
чоловічі
Товщина корпусу
13.3 мм
Форма годинника
круглі
Час автономної роботи до
до 21 днів
Ширина корпусу
40 мм

Дисплей

Роздільна здатність
156 x 156
Тип матриці
Transflective MIP
Тип дисплея
монохромний

Бездротові технології

Навігація
GPS

Фізичні характеристики

Вага
42 г

Інші

Виробник
Garmin
Модель
Instinct 2S, Graphite, GPS
Артикул
010-02563-00
Гарантія, міс
12
Примітка
Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
0