Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1005LP
Виробники
TP-Link
Комутатор Fast Ethernet з 4 портами PoE. Завдяки відповідності стандарту PoE 802.3af кожен порт PoE підтримує до 15,4 Вт, а загальний бюджет PoE 41 Вт для 4 портів PoE відкриває широкий ряд можливостей, наприклад, дозволяє створити відеоспостереження для офісів, гуртожитків та малого бізнесу. TL-SF1005LP повністю сумісний з IP-камерами, точками доступу, IP-телефонами, комп'ютерами, принтерами і не тільки.
Cертифікація
FCC, RoHS, CE
Jumbo-фрейм
2048 байт
Автовизначення MDI/MDIX
так
Відповідність мережевим стандартам
Вимоги PoE
PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт
Діапазон вологості (робота)
від 10% до 90% без конденсату
Живлення
Кількість 100FXпортів
5 х 10/100 - RJ-45
Кількість PoE+ портів
4xPoE
Кількість портів
5
Комутаційна здатність
1 Гбит/с
Корпус
Металевий
Метод передачі
Store-and-Forward (зберігання і передача)
Можливість віддаленого управління
некерований
Порти
Fast Ethernet
Робоча температура
від 0˚ до 40˚ C
Розмір таблиці МАС-адрес
Середовище передачі даних
Температура зберігання
від -40˚ до 70˚ C
Тип
некерований
Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів
0.74 Mpps
Основні характеристики
Форм-фактор
настільний
Фізичні характеристики
Висота
98 мм
Глибина
25 мм
Ширина
100 мм