Корпус Gamemax MT525-2U3TYC-500B
Виробники
GAMEMAX
Корпус постачається з блоком живлення потужністю 500 Вт.
Встановлення довгих відеокарт
до 330 мм
Зовнішні роз'єми
1 x USB Type C, 2 x USB 3.0, 2 x Audio
Кількість і розмір встановлених вентиляторів
3 х 120 мм
Кількість внутрішніх відсіків 2.5 "
2
Кількість зовнішніх відсіків 3.5 "
відсутній
Кількість зовнішніх відсіків 5.25 "
1
Кількість слотів розширення
7
4
Клас корпусу
Геймерські
Місця для додаткових вентиляторів
відсутнє
Максимальна висота процесорного кулера
155 мм
Максимальна довжина БЖ
н.д.
Матеріал корпусу
метал, пластик
Наявність блоку живлення
з блоком живлення
Наявність підсвічування
кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі
Охолоджуючі елементи
вентиляційні решітки
Підтримувані материнські плати
ATX, Micro - ATX, Mini - ITX
Пиловий фільтр
так
Потужність блоку живлення
500 Вт
Розташування блоку живлення
верхнє
Спосіб установки
вертикальний
Типорозмір
Miditower
Додатково
Особливості
вікно на бічній панелі
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Інші
Виробник
Gamemax
Модель
MT525-2U3TYC-500B
Артикул
MT525-2U3TYC-500B
Гарантія, міс
12
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Корпус Vinga CS213B
Корпус Zalman Z10DSBLACK
Корпус MSI MAG PANO M100R PZ
Корпус Deepcool CH360 White
Корпус ASUS ProArt PA602 Black (90DC00J0-B09000)
Корпус ProArt PA602 E-ATX, кріплення для радіатора 420 мм, один 140 мм і два 200 мм вентилятори, ІЧ-індикатор пилу на передній пан..