Обігрівач Mill PA1500WIFI3
Виробники
Mill
ПАНЕЛЬНИЙ ОБІГРІВАЧ MILL WI-FI 1500W
Панельний обігрівач Mill 1500W Wi-Fi з вбудованою функцією Wi-Fi, забезпечить комфортну температуру в приміщенні без зайвих витрат електроенергії.
ОБІГРІВ ПРИМІЩЕННЯ ДО 22 м²
ЗНИЖЕННЯ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ ДО 50%
Обігрівач Mill ефективно використовує потужність 1500W не витрачаючи зайві гроші та тепло.
Керуйте обігрівачем з мобільного застосунку, де б ви не були:
  • Увімкнути/вимкнути
  • Встановити температуру в кімнаті
  • Налаштувати графік опалення
  • Встановити режим відпустки
  • Контролювати споживання енергії
  • Налаштувати до 10 пристроїв Mill одночасно в різних локаціях
ВИКОРИСТАННЯ У ВАННІЙ КІМНАТІ
ДОДАТКОВЕ КЕРУВАННЯ НА ПАНЕЛІ ПРИСТРОЮ
ГАРАНТІЯ 5 РОКІВ
ПРАЦЮЄ ТИХО ТА НЕ ВИДІЛЯЕ НЕПРИЄМНИХ ЗАПАХІВ
Панельний обігрівач Mill 1500W Wi-Fi не сушить повітря та не спалює кисень в будинку.
Завдяки рівномірному нагріванню, він не створює додаткового шуму та довше зберігає тепло.
БЕЗПЕЧНИЙ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ТВАРИН
PID CONTROL
КОНТРОЛЮЙТЕ ВАРТІСТЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ ЧЕРЕЗ ЗАСТОСУНОК
Налаштуйте опалення будинку, готелю, ресторану та кімнати та мінімізуйте свої витрати.
REDDOT DESIGN AWARD
Встановлення
настільний
Додатково
Wi-Fi, IPX4, управління з смартфона
Нагрівальний елемент
трубчастий ТЕН
Площа обігріву
22 кв.м
Потужність
1500 Вт
Режими роботи
обігрів
Тип
конвектор
Тип управління
електронне
Функції захисту
захист від перегріву
Фізичні характеристики
Габарити
400 х 850 х 103 мм
Вага
5.4 кг
Колір
білий
Інші
Виробник
Модель
PA1500WIFI3
Артикул
PA1500WIFI3
Гарантія, міс
60
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Обігрівач ZASS ZR 13 E (ZR13E)
Потужність 2600 Вт; 3 рівні потужності; 13 поділів великого розміру; Регульований термостат; Захист від перегріву..
Обігрівач Monte MT-1061
Обігрівач Edler EDSH-77S9F
Обігрівач Saturn ST-HT0469
Обігрівач Neo Tools 90-037
Інфрачервоний обігрівач Neo Tools, 90-037. Універсальний обігрівач підвісний потужністю 1500 Вт - це сучасний інфрачервоний обігрі..