Пристрій безперебійного живлення Eaton 5P 1550VA G2 (5P1550IG2)
Виробники
Eaton
Особливості
  • Автоматичне регулювання напруги (AVR)
  • Енергоефективність, зниження витрат на електроенергію та охолодження
  • Забезпечує чистий синусоїдальний вихід
  • Сумісність із віртуальними середовищами (VMware, Hyper-V, Citrix Xen, Redhat)
  • Повністю інтегрується з пакетом програм Eaton Brightlayer
  • 1 порт USB + 1 serial порт
  • Графічний РК-дисплей нового покоління
  • Батареї з можливістю гарячої заміни
  • Дистанційне перезавантаження та оптимізація часу роботи завдяки 2 керованим групам розеток
  • Роз'єми дистанційного ввімкнення/вимкнення та дистанційного вимкнення живлення
Акумуляторна батарея
вбудована
Вага, кг
15.1 кг
Вбудована батарея
12V / 9 AH x 3
Вхідна напруга
160-294 В
Кількість АКБ
3
Кількість розеток
8 x IEC 320 C13
Потужність, ВА
1550 В*А
Потужність, Вт
1350 Вт
Призначення
для домашніх ПК, для робочих станцій
РК-дисплей
дисплей
Розмір, мм (ШхГхВ)
233 х 445 х 150 мм