Смарт-годинник Garmin Venu 2 Plus, Black + Slate, GPS (010-02496-11)

Код товару:
98269-01
Артикул:
U0651405
Виробники
Garmin
Расположение:
https://brain.com.ua/ukr/Smart-godinnik_Garmin_Venu_2_Plus_Black_Slate_GPS_010-02496-11-p853861.html


20513 грн.


Дізнайтесь більше про своє здоров’я

Більше функцій спостереження за здоров'ям та спортивною формою допоможуть вам краще розуміти свій організм. Насолоджуйтесь зручною можливістю здійснювати дзвінки прямо з годинника1 при поєднанні з сумісним смартфоном.

  • Втомилися одночасно користуватись кількома пристроями? Здійснюйте телефонні виклики прямо зі свого годинника при підключенні до сумісного смартфона.
  • Створюйте текстові повідомлення або відповідайте на них у режимі hands-free за допомогою голосового помічника1 смартфона.
  • Функції спостереження за здоров'ям та самопочуттям дозволяють краще розуміти, що відбувається у вашому тілі.
  • Знайдіть новий спосіб залишатись активним, користуючись завантаженими спортивними додатками, яких у Venu 2 Plus більше 25.
  • Зберігайте музику на годиннику, щоб слухати її без телефону за допомогою бездротових навушників.
  • Яскравий AMOLED-дисплей та період роботи від батареї до 9 днів.
Підкресліть свій стиль

Кришталево-чіткий AMOLED-дисплей забезпечує чудове зображення навіть на яскравому сонці. Спробуйте "постійно увімкнений" режим, щоб дисплей залишався видимим весь час.

Для любителів активного способу життя

Цей смартгодинник з міцним склом Corning ® Gorilla ® Glass 3, безелем з нержавіючої сталі та зручним силіконовим ремінцем готовий до будь-якої ситуації.

Скажіть «Привіт» новим смартфункціям

Телефонні дзвінки з вашого годинника

Ви більше не пропустите важливий дзвінок через те, що не встигли витягти телефон із сумочки. При підключенні годинника до сумісного смартфона ви зможете передавати та приймати телефонні дзвінки прямо з годинника.

Запитайте вашого голосового помічника

Руки зайняті? Це не проблема. Використовуйте голосовий помічник вашого сполученого смартфона (Siri, Google Assistant або Bixby) через Venu® 2 Plus, щоб створювати текстові повідомлення та відповідати на них, ставити запитання та управляти сумісними пристроями «розумний дім».

Усе для гарного самопочуття і здоров’я

Функція Health Snapshot™

Запишіть 2-хвилинну сесію, щоб отримати основні статистичні дані, включно з частотою пульсу2, варіабельністю частоти пульсу, пульсоксиметрією3, диханням та стресом. Потім створіть звіт з цими даними, щоб мати можливість передати інформацію через програму Garmin Connect™ на сумісному смартфоні.

Монітор енергії Body Battery™

Переглядайте рівні енергії вашого організму протягом дня для визначення найкращого часу для активності та відпочинку.

Пульсоксиметр

За допомогою пульсоксиметра3 можна дізнатись рівень насичення крові киснем у будь-який момент часу протягом дня або під час сну. Таким чином, ви знатимете, наскільки добре організм засвоює кисень.

Стеження за стресом

Дізнайтеся, яким був ваш день: спокійним, збалансованим чи сповненим стресу. Годинник навіть запропонує вам виконати короткі розслаблюючі дихальні вправи, якщо ваш рівень стресу занадто високий.

Відстеження жіночого здоров'я

Використовуйте програму Garmin Connect для відстеження менструального циклу або вагітності. Записуйте симптоми, отримуйте рекомендації з вправ та харчування. Програма «Відстеження жіночого здоров'я» дозволяє переглядати та записувати інформацію безпосередньо за допомогою годинника.

Відстеження водного балансу

Записуйте кількість рідини, випитої протягом дня. Також, ви можете встановити автоматичну мету по водному балансу, яка буде коригуватись в залежності від кількості поту, що виділяється під час занять.

Стеження за диханням

Дізнайтесь, як ви дихаєте протягом дня, під час сну, при виконанні дихальних вправ і занять йогою або під час сесії для отримання коротких даних здоров'я “Health Snapshot”.

Бали сну та розширене спостереження за сном

Переглядайте дані про якість свого сну у вигляді балів, отримуйте рекомендації щодо його покращення. Пристрій дозволяє відстежувати різні фази сну, а також частоту пульсу, рівень стресу, пульсоксиметрію3 та дихання.

Пульсометр на зап'ясті

Годинник безперервно вимірює частоту пульсу2 і видає попередження при отриманні занадто високих або низьких показань у стані спокою. Крім того, пульсометр дозволяє визначити рівень інтенсивності ваших занять (навіть під час плавання).

Дихальні вправи

Ви можете виконати дихальні вправи, щоб розслабитись або зосередитись. При цьому годинник відстежує рівень стресу і частоту дихання, дозволяючи вам дізнатись більше про те, як ви дихаєте.

Спортивний вік

Ця функція використовує реальний вік, кількість хвилин щотижневих інтенсивних занять, частоту пульсу у стані спокою та індекс маси тіла (BMI) або відсоток тілесного жиру4 для оцінки того, чи є ваше тіло молодшим або старшим за ваш вік. Можна отримувати поради щодо зниження спортивного віку.

Рухайтесь

Анімовані тренування

Годинник поставляється з попередньо завантаженими наочними анімованими тренуваннями для йоги, пілатесу, кардіо, силових тренувань та високоінтенсивних інтервальних тренувань (HIIT). Додаткові тренування можна завантажити з програми Garmin Connect.

Вбудовані спортивні програми

Слідкуйте за всіма заняттями за допомогою більш ніж 25 спортивних програм для занять на вулиці з GPS та у закритих приміщеннях, включаючи ходьбу, біг, велоспорт, плавання у басейні, гольф та інше.

Вдосконалені силові тренування

Тепер цей профіль занять пропонує більше можливостей, включно з особистими рекордами та графічними зображеннями із зазначенням залучених груп м'язів.

Тренування HIIT

Використовуйте цей новий профіль занять з різними таймерами для відстеження високоінтенсивних інтервальних тренувань (HIIT), включаючи AMRAP, EMOM, Tabata і тренування користувача. Задавайте кількість повторів, інтервали навантаження/відпочинку та інше.

Створення тренувань

Використовуючи понад 1600 різних вправ, ви можете створювати власні тренування у програмі Garmin Connect. Потім завантажуйте створені тренування на годинник.

Garmin Coach

Годинник пропонує скористатись особистим біговим тренером, який допоможе вам підготуватися до дистанції 5 км, 10 км або півмарафону.

Хвилини інтенсивних занять

Ми оновили функцію «Хвилини інтенсивних занять», щоб ви могли визначити, коли та під час якого заняття нараховані ці хвилини. Можна навіть переглядати цю інформацію як поля даних під час занять, які хронометруються.

Вдосконалюйте себе щодня

Повідомлення від смартфона

Отримуйте електронні листи, текстові повідомлення та попередження прямо на екрані годинника при поєднанні з сумісним смартфоном. Користувачі телефонів Android™ також можуть надсилати швидкі, заздалегідь створені текстові відповіді або відповідати голосом.

Музика

Завантажуйте пісні та плейлисти з облікових записів Spotify, Deezer або Amazon Music (може знадобитись підписка). Щоб слухати музику без телефону використовуйте бездротові навушники.

Функції безпеки та стеження

Якщо вам потрібна допомога, можна легко надіслати повідомлення з поточними координатами заздалегідь обраним контактам; при цьому потрібне сполучення5 між годинником і сумісним смартфоном. Також можна призначити контакт для екстреного зв'язку (наприклад, місцеву рятувальну службу) для дзвінків за допомогою годинника.

Безконтактні платежі Garmin Pay™

Система безконтактних платежів Garmin Pay разом з банками-учасниками дозволяє швидко та зручно оплачувати покупки та проїзд у деяких системах транспорту.

Магазин Connect IQ

Додавайте на свій годинник циферблати, поля даних та програми, використовуючи програму Connect IQ Store на сумісному смартфоні.

Синхронізація з Garmin Connect

За допомогою програми Garmin Connect можна переглядати інформацію про здоров'я та спортивні заняття. Крім того, ви можете взаємодіяти з онлайн спільнотою спортсменів, призначеною для спілкування, змагання та обміну даними.

Універсальний годинник для будь-якої події

Період роботи батареї та швидка підзарядка

Заряду батареї вистачає до 9 днів у режимі смартгодинника, до 24 годин у режимі GPS та до 8 годин у режимі GPS з музикою. Зарядка протягом 10 хвилин додає до 1 дня роботи в режимі смартгодинника або 1 годину в режимі GPS з музикою.

Економічний режим батареї

Використовуйте це налаштування, щоб отримати максимальний період роботи від батареї вашого смартгодинника.

Водонепроникність

Годинник має захист від води до 5 АТМ, що дозволяє вам не знімати свій гаджет у басейні, душі або косметичному салоні.

Комплектація
  • Venu 2 Plus
  • Кабель зарядки/передачі даних
  • Інструкція

1 Деякі смартфони не сумісні із голосовими функціями Venu 2 Plus; див. Garmin.com/VoiceFunctionality.

2 Див. правила безпеки та інформація про пристрій. У зв’язку з технологічними обмеженнями використання оптичних датчиків монітору серцевого ритму, якими обладнанні портативні прилади GARMIN, деякі показання серцевого ритму будуть неточними за певних обставин. Означені обставини залежать від фізичних даних користувача, типу та інтенсивності фізичних навантажень. Дані монітора серцевого ритму не призначені для використання у медичних цілях та не можуть бути використані для діагностики, лікування або профілактики будь-яких захворювань. Неточність показників оптичного монітора серцевого ритму під час фізичних навантажень не є гарантійним випадком.

3 Пульсоксиметр Pulse Ox не є медичним пристроєм і не може використовуватись для діагностики або моніторингу будь-якого медичного стану. Точність пульсоксиметра на зап'ясті Pulse Ox. Pulse Ox доступний не в усіх країнах.

4 Для використання даних відсоткового вмісту тілесного жиру функції «Спортивний вік» потрібні смарт-ваги Index™ або Index S2 (продаються окремо).

5 При сполученні з сумісним смартфоном. Див. вимоги і обмеження функцій, пов'язаних з безпекою і стеженням.

Інтерфейси підключення
Bluetooth ,  ANT+ ,  Wi-Fi
Артикул
010-02496-11
Вага
49 г
Виробник
Garmin
Висота корпусу
43.6 мм
Гарантія, міс
12
Діагональ дисплея
1.3"
Датчики
гіроскоп,  SpO2 ,  термометр ,  альтиметр ,  компас ,  барометр ,  крокомір ,  акселерометр
Додаткові функції
вібрація ,  будильник ,  аудіо-плеєр ,  пошук телефону
Захист корпусу
від води
Змінний ремінець
так
Колір корпусу
чорний
Колір ремінця
чорний
Матеріал корпусу
метал
Матеріал ремінця
силікон
Модель
Venu 2 Plus, Black + Slate, GPS
Моніторинг
Оптичний датчик серцевого ритму ,  швидкість руху ,  кількість спалених калорій ,  пройденої відстані ,  фізичної активності ,  відстеження сну ,  Оксиметр
Навігація
GPS
Операційна система
пропріетарна
Повідомлення
SMS ,  події календаря ,  соціальні мережі ,  електронна пошта ,  виклики ,  нагадування
Примітка
Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження
Пульсометр
є
Рівень захисту
5ATM
Роздільна здатність
416 х 416
Сенсорний екран
так
Сумісна ОС
iOS ,  Android
Тип
унісекс
Тип дисплея
кольоровий
Тип зарядки
магнітний з'єднувач
Тип матриці
AMOLED
Товщина корпусу
12.6 мм
Форма годинника
круглі
Час автономної роботи до
до 9 днів
Ширина корпусу
43.6 мм
Штрихкод
753759280925
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Смарт-годинник Garmin Instinct 2, Solar, Tactical Edition, Coyote Tan, GPS (010-02627-04)
Виконуєте місію? Візьміть її під повний контрольМіцний смартгодинник Instinct® 2 Solar Tactical з GPS-приймачем оснащений спеціаль..
21652 грн.
Смарт-годинник Garmin Instinct 2S, Camo Edition, Mist Camo, GPS (010-02563-03)
Яким би не було ваше захоплення, контролюйте йогоМіцний смартгодинник Instinct® 2 Solar з GPS-приймачем достатньо міцний, щоб супр..
15914 грн.
Смарт-годинник Garmin Instinct 2, Solar, Tactical Edition, Black, GPS (010-02627-03)
Виконуєте місію? Візьміть її під повний контрольМіцний смартгодинник Instinct® 2 Solar Tactical з GPS-приймачем оснащений спеціаль..
21652 грн.
Смарт-годинник Garmin fenix 7S Stainless Steel w/Graphite Band, GPS (010-02539-01)
Мандруйте довше. Ставайте сильнішим. Сім днів на тижденьПоєднуючи у собі найкращі характеристики спортивних та аутдор годинників G..
28775 грн.
Смарт-годинник Garmin Instinct 2, Camo Edition, Graphite Camo, GPS (010-02626-03)
Яким би не було ваше захоплення, контролюйте йогоМіцний смартгодинник Instinct® 2 Solar з GPS-приймачем достатньо міцний, щоб супр..
15914 грн.
0