Телевізор 2E 50A07KW (2E-50A07KW)
Виробники
2E
Рідкокристалічний телевізор 2E є втіленням класичних принципів сучасного дизайну, з-поміж яких стриманість і мінімалізм, що робить його універсальним для будь-якого інтер’єру. Корпус телевізора чорного кольору з гострими кутами. Телевізор належить до типу, що підтримує систему WebOS 2.0. Користувачі отримуватимуть насолоду від неймовірної картинки на екрані діагоналлю 50" зі співвідношенням сторін 16:9 та частотою 60 Гц. Оснащений оптимальною кількістю портів, призначених для підключення зовнішніх пристроїв.
Особливості:
  • Платформа WebOS 2.0
  • Діагональ 50"
  • Співвідношення сторін екрана 16:9
  • Кути огляду екрана 178/178°
  • Два тюнери
  • Пульт зі спрощеним дизайном
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Headphone, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB
Вага з підставкою
8.8 кг
Енергоспоживання
Класс А+
Контрастність
5000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Розміри з підставкою
1111х705х243 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, аналоговий
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Діагональ екрану
50"