Телевізор Samsung QE75Q8FAAUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Режим штучного інтелекту
Адаптивний звук+
Генеративні шпалери
Q4 AI Processor
Quantum Dot
Colour Booster Pro
Quantum HDR+
PANTONE Validated
Збільшення роздільної здатності 4K
Ігровий центр
Motion Xcelerator
Автоматичний ігровий режим зі AI
Ігрова панель
Hue Sync
Q-Symphony
Object Tracking Sound Lite
Нескінченний безкоштовний контент
Art Store
Samsung TV Plus
Samsung Knox Security
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальні жести
Режим енергозбереження зі AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Караоке
AirSlim
Елегантний тонкий дизайн, який ідеально вписується в стіну.
Регульована підставка
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x400мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, S/PDIF
Вага без підставки
29.1 кг
Вага з підставкою
29.7 кг
Додатково
Netflix, Youtube.com, Megogo, Samsung Apps, Google Cast
Енергоспоживання
91 Вт
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри без підставки
1676.7 x 960.3 x 26.6 мм
Розміри з підставкою
1676.7 x 1017.5 x 327.7 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Dual LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
50 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
75"