Телевізор Akai AK32D22G
Виробники
AKAI
USB для відтворення мультимедійного контенту
HDMI для різних під'єднань
Bluetooth
так
VESA
VESA (200х100мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x HDMI, 1 x RJ-45, 2 x USB
Вага з підставкою
2.8 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
Cortex A55*4
Розміри без підставки
721.4 х 88.8 х 423.2 мм
Розміри з підставкою
721.4 х 177.2 х 481.6 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, LED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
6mc
Частота оновлення
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
32"