Телевізор Akai AK50UHD22W
VESA
VESA (200x200мм)
Вага без підставки
8,4 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Розміри без підставки
1111 х 83 х 645 мм
Розміри з підставкою
1111 х 228 х 705 мм
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2
Діагональ екрану
50"