Телевізор LG 65NANO90A6B
Виробники
LG
Потужний і розумний ШІ-процесор alpha 7 Gen8
Чисті кольори в реальній роздільній здатності 4K
4K Super Upscaling оживляє кожен кадр
Просунуте локальне затемнення
HDR10 Pro
Пульт AI Magic Remote доповнює AI Experience
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Home Hub - платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
AI Clear Sound
Точна корекція тону покращує чіткість звуку і гарантує винятковий аудіосупровід.
Динамічне посилення звуку з ШІ-процесором
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи більш потужні звукові враження.
Об'ємний звук із віртуальними 9.1.2 каналами
WOW Orchestra, об'ємний звук завдяки ідеальній синергії
Ультравеликий телевізор Ultra Big TV
Надтонкий дизайн
Тонкий дизайн надає витонченого штриха вашому простору.
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Передавайте різний контент за допомогою потокової передачі
Без контракту. Без кабельного підключення
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Приголомшлива гра
Ambient FILMMAKER MODE
Bluetooth
так
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
S/PDIF, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, Антенний, 3 x HDMI
Вага без підставки
23.6 кг
Вага з підставкою
24 кг
Енергоспоживання
100 Вт
Органи управління
Пульт Magic Remote
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
AC4, apt-X, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, AAC, MP3
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
α7 AI Processor 4K Gen8
Розміри без підставки
1456 х 840 х 29.7 мм
Розміри з підставкою
1456 х 904 х 295 мм
Технології поліпшення зображення
Nano Color, Upscaling 4K, VRR, AI Sound Pro, ALLM, Dolby Digital, Chromecast, HGiG, HDR, HLG
Тип підсвічування
Edge LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, Nano Сell - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
4K NanoCell
Діагональ екрану
65"