Телевізор Akai AK55D23UG
Виробники
AKAI
USB для відтворення мультимедійного контенту
HDMI для різних підключень
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
8GB
GPU
Cortex-A55x4
VESA
VESA (200x200мм)
Вага без підставки
11.7 кг
Енергоспоживання
150 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
Cortex A55x4
Розміри без підставки
1227 х 80 х 713 мм
Розміри з підставкою
1227 х 255 х 776 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Час відгуку матриці
6mc
Частота оновлення
60 Гц
Частота розгортки панелі
60 Гц
Діагональ екрану
55"