Телевізор Samsung QE65QN80FAUXUA
Виробники
Samsung
Розумний голосовий помічник
Інтелектуальна оптимізація зображення та звуку
Оптимізований і реставрований звук
Створюйте власні шпалери
Підтримуйте зв'язок зі своїми домашніми улюбленцями
Процесор
Масштабування 4K AI
Технологія Quantum Matrix Core
Підсилювач кольору Colour Booster Pro
Neo Quantum HDR
Автоматичний ремастеринг HDR
Real Depth Enhancer
Затверджено Pantone
Оптимізатор яскравості HDR
Ігровий центр
Motion Xcelerator 144 Гц
Режим автоматичної гри зі AI
Ігрова панель
FreeSync Premium Pro
Hue Sync
Dolby Atmos
Q-Symphony
OTS Lite
Насолоджуйтеся реалістичним 3D-звуком завдяки вбудованим динамікам, які ставлять вас у центр подій.
Активний підсилювач голосу Pro
One UI Tizen
Художній магазин
Безліч безкоштовного контенту
Samsung TV Plus
Безпека від Samsung Knox
Samsung Daily+
Daily Board
SmartThings
Універсальний жест
Режим енергозбереження AI
Швидкий пульт дистанційного керування
Режим звуку 360
Караоке
Пульт дистанційного керування SolarCell
VESA
VESA (400x300мм)
Інтерфейси підключення
2 x USB, 4 x HDMI, Антенний, 1 x RJ-45, CI, S/PDIF
Вага без підставки
22.7 кг
Вага з підставкою
23.7 кг
Енергоспоживання
106 Вт
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
30 Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1446.5 x 829.3 x 46.6 мм
Розміри з підставкою
1446.5 x 886.3 x 279.4 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори, NeoQLED, з Wi-Fi
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
65"