Телевізор Haier H50Q800UX
Виробники
Haier
Bluetooth
так
GPU
GPU Mali G52
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 4 x HDMI, Component, Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, Аудіовихід, CI
Вага без підставки
9.5 кг
Вага з підставкою
10 кг
Контрастність
5000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 15 Вт
Процесор зображення
CPU Quad Core Cortex CA55
Розміри без підставки
1111.2 х 651.8 х 88 мм
Розміри з підставкою
1111.2 х 710.4 х 277.2 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
7mc
Частота оновлення
120 Гц (MEMC)
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
50"