Телевізор Haier H65K801UG
Виробники
Haier
Вбудована функція Smart TV відкриває доступ до безлічі онлайн-ресурсів, включаючи стрімінгові сервіси, соціальні мережі та веббраузинг. Потужний процесор ARM Advanced Multi-Core Cortex CA53 1.5GHz гарантує швидку та плавну роботу додатків. Наявність трьох HDMI-портів версії 2.1 дозволяє підключати різноманітні пристрої, такі як ігрові консолі, медіаплеєри та інші гаджети, забезпечуючи максимальну гнучкість у використанні.
Bluetooth
так
DDR
1.5G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, CI, Аудіовихід, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Антенний, Component, 4 x HDMI
Вага без підставки
17 кг
Вага з підставкою
17.4 кг
Енергоспоживання
170 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 12 (24 Вт)
Розміри без підставки
1445.5 х 839 х 84.3 мм
Розміри з підставкою
1445.5 х 903 х 333 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, LED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
65"