Телевізор THOMSON 43QG4S14
Виробники
THOMSON
Bluetooth
так
CPU
ARM Cortex-A55x4 1.45GHz
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
COAX Out, 3 x HDMI, Аудіовихід, Антенний, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI
Вага без підставки
7.7 кг
Вага з підставкою
7.9 кг
Контрастність
3000:1
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
16Вт
Процесор зображення
ARM Cortex-A55x4
Розміри без підставки
957x89x556 мм
Розміри з підставкою
957x270x605 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
з Wi-Fi, QLED - телевізор, Smart TV
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43"