Телевізор Samsung QE43LS03DAUXUA
Виробники
Samsung
Перегляд без відблисків
Створений у дизайні тонкої картинної рамки
Змінна рамка
Всесвітньо відомі картини у вашій вітальні
Насолоджуйтеся витонченими кольорами
Датчик яскравості
Щільне прилягання до стіни
Мільярд колірних відтінків
ОС Tizen від Samsung
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, Антенний, 4 x HDMI
Вага без підставки
8.6 кг
Вага з підставкою
8.9 кг
Енергоспоживання
109 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
40 Вт
Процесор зображення
Quantum Processor 4K
Розміри без підставки
969.5 x 557.8 x 24.9 мм
Розміри з підставкою
969.5 x 591.9 x 196.8 мм
Технології поліпшення зображення
Quantum HDR, HDR 10+, Dual LED, затемнение Supreme UHD, Real Depth Enhancer, Motion Xcelerator, FMM
Тип підсвічування
LED підсвітка
Тип телевизора
QLED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, аналоговий
Частота оновлення
50Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43"