Телевізор Kivi 50U760QB
Виробники
Kivi
Телевізор 50U760QB – інновації та розваги в одному обличчі!
Вражаючий дизайн:
Безрамковий корпус в чорному кольорі, що додає стилю та сучасності будь-якому приміщенню.
Справжній кінематографічний досвід:
Апаратна частина:
Динамічний звук:
Сучасне управління:
Chromecast, DLNA, розширюють можливості вашого ТВ та роблять його мультифункціональним.
ПЗ та додатки:
Безпека та гарантія:
Телевізор має можливість кріплення на кронштейн для оптимізації простору та безпеки.
Гарантійний термін 3 роки на дисплей, що свідчить про впевненість у якості продукту.
Bluetooth
так
CPU
Quad-Core
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (200x200мм)
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, CI+, Headphone
Вага з підставкою
10.5 кг
Потужність динаміків
2 х 12 (24 Вт)
Процесор зображення
Quad Core
Розміри без підставки
1116 x 62 x 642 мм
Технології поліпшення зображення
HDR
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-T2, аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C
Тип матриці
SMVA
Діагональ екрану
50"
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160
Програмне забезпечення
Операційна система
Android 11
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Інші
Виробник
Kivi
Модель
50U760QB
Артикул
50U760QB
Гарантія, міс
12
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Телевізор TCL 50P69B
Телевізор Hisense 85E7NQ PRO
Ігровий режим наступного покоління144Hz Game Mode Pro автоматично запускається, коли ігрове підключення виявляється через ALLM. За..