Телевізор Samsung QE55Q7F5AUXUA
Виробники
Samsung
Bixby
Адаптивний звук
Згенеровані шпалери
Процесор Q4 AI
Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати Ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам
Color Booster Pro
Технологія Quantum HDR
Підтверджено PANTONE
Масштабування 4K
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator
Автоматичний ігровий режим з AI
Панель ігрових налаштувань
Технологія Q-Symphony
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
One UI на базі Tizen
Samsung Knox Security
Art Store
Samsung Daily+
SmartThings
Універсальні жести
Режим штучного інтелекту
Швидкий пульт дистанційного керування
Караоке
Стрункий вигляд
Пульт на сонячній батареї SolarCell Remote
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, 3 x HDMI, 1 x USB, 1 x RJ-45, CI
Вага без підставки
11.3 кг
Вага з підставкою
12.1 кг
Енергоспоживання
84 Вт
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
Q4 AI Processor
Розміри без підставки
1234.1 x 710.8 x 60.3 мм
Розміри з підставкою
1234.1 x 765.3 x 247.4 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Edge LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
50 Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55"