Телевізор LG OLED55G54LW
Виробники
LG
Найяскравіший процесор Alpha 11 AI Gen2 для найкращих вражень від перегляду
У 3 рази яскравіше зображення завдяки функції Brightness Booster Ultimate
Бездоганне чорне зображення навіть у світлих і темних приміщеннях
Бездоганний колір
AI Picture Pro оживляє кожен кадр
Досвід роботи зі штучним інтелектом
Голосовий ідентифікатор зі штучним інтелектом
Пошук зі штучним інтелектом
Чат-бот зі штучним інтелектом
Консьєрж зі штучним інтелектом
Майстер зображень зі штучним інтелектом
Майстер звуку зі штучним інтелектом
Home Hub - універсальна платформа для вашого розумного будинку
Найоптимальніший звук завдяки технології AI Object Remastering
Динамічний підсилювач звуку на базі ШІ-процесора
ШІ-обробка покращує телевізійний звук для більш потужних звукових вражень.
Всеохоплюючий об'ємний звук із віртуальними 11.1.2 каналами
WOW Orchestra, захоплюючий звук завдяки ідеальній синергії
Дизайн однієї стіни
Отримайте максимум задоволення, використовуйте кілька екранів з функцією Multi View
Транслюйте різноманітний вміст
Ексклюзивний сервіс потокового мовлення LG Channels надає вам широкий вибір каналів у прямому ефірі.
Без жодних витрат. Без контрактів. Без кабельного телебачення
Ігровий портал перетворює ваш телевізор на справжній ігровий центр
Максимальний ігровий процес
Найкращий OLED-телевізор для фільмів
Dolby Vision та Ambient FILMMAKER MODE
Dolby Atmos
VESA
VESA (300x200 мм)
Інтерфейси підключення
4 x HDMI, 1 x RJ-45, 3 x USB, CI, 2 x Супутниковий вхід, S/PDIF
Вага без підставки
16.8 кг
Вага з підставкою
22.1 кг
Енергоспоживання
96 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
apt-X, AC4, PCM, MP2, HE-AAC, EAC3, AC3, WMA, AAC, MP3
Потужність динаміків
60 Вт
Процесор зображення
α11 AI Processor 4K Gen2
Розміри без підставки
1222 x 703 x 27.2 мм
Розміри з підставкою
1222 x 742/787 x 263 мм
Технології поліпшення зображення
Тип телевізора
Smart TV, 4K-телевізори, з Wi-Fi, OLED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T
Час відгуку матриці
0.1mc
Частота оновлення
165 Гц
Діагональ екрану
55"