Телевізор Samsung QE77S85FAEXUA
Виробники
Samsung
Нова ера телевізорів Samsung AI TV
Глибокі чорні, чисті білі та яскраві кольори
Підвищуйте якість своїх розваг за допомогою ОС Tizen від Samsung
Якість зображення
Ігровий функціонал
Об'ємний звук
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x300мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, 4 x HDMI
Вага без підставки
28.1 кг
Вага з підставкою
28.8 кг
Енергоспоживання
122 Вт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1721.4 x 991.4 x 33.9 мм
Розміри з підставкою
1721.4 x 1060 x 330.2 мм
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, OLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, аналоговий, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Частота оновлення
100 Гц
Частота розгортки панелі
100 Гц
Дисплей
Тип матриці
OLED
Діагональ екрану
77"