Телевізор Samsung QE85QN70FAUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Bixby
Налаштування, які інтелектуально оптимізують зображення та звук
Режим AI
Звук, що адаптується до вашого контенту й акустики приміщення
Адаптивний звук Pro
Згенеровані шпалери
Догляд за улюбленцями навіть коли вас немає вдома
Pet Care
Відчуйте потужність штучного інтелекту в 4K
Процесор NQ4 AI Gen2
AI масштабування 4K
Насолоджуйтесь винятковою контрастністю
Технологія Quantum Matrix Slim
Оптимізація кольорів за допомогою штучного інтелекту
Color Booster Pro
Neo Quantum HDR
Автоматичне перетворення звичайного зображення на стандарт HDR
Автоматичне покращення до HDR
Глибина зображення, як її бачить людське око
Покращувач глибини зображення Real Depth Enhancer
Насолоджуйтесь широким спектром реалістичних кольорів
Підтверджено PANTONE
Не впустіть жодної деталі навіть у темних сценах
Покращена плавність рухів в іграх із частотою до 144 Гц
Технологія Motion Xcelerator 144 Гц
Налаштовуйте ігрові параметри під час гри
Панель ігрових налаштувань
FreeSync Premium
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Технологія Q-Symphony
Об’ємний звук, що слідує за дією в кадрі
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Чітке звучання діалогів – не втрачайте жодного слова
Активний підсилювач голосу Pro
Налаштуйте екран під свої потреби
One UI на базі Tizen
Відвідайте всесвітньо відомі галереї у вашому телевізорі
Art Store
Приватність захищено
Samsung Knox Security
Цифрові сервіси для щоденного комфорту
Samsung Daily+
Корисна інформація завжди під рукою – навіть коли телевізор вимкнено
Daily Board
Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
SmartThings
Тонший і елегантніший, ніж будь-коли
Надтонкий профіль Airslim
Ультратонкий корпус ідеально інтегрується в простір, підкреслюючи стиль вашого інтер'єру.
Заряджайте від світла
Пульт на сонячній батареї SolarCell Remote
VESA
VESA (600x400мм)
Інтерфейси підключення
Антенний, CI+, S/PDIF, 2 x USB, 1 x RJ-45, 4 x HDMI
Вага без підставки
40.7 кг
Вага з підставкою
42.3 кг
Енергоспоживання
140 Вт
Органи управління
пульт TM2360E
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1901.7 x 1086.5 x 26.9 мм
Розміри з підставкою
1901.7 x 1144.2 x 366.5 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, Mini LED - телевізор, NeoQLED, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Частота оновлення
144 Гц
Частота розгортки панелі
100 Гц
Діагональ екрану
85"