Телевізор Samsung QE75Q7F5AUXUA
Виробники
Samsung
Розумніший голосовий помічник
Bixby
Насолоджуйтеся звуком, оптимізованим для вашого контенту
Адаптивний звук
Створюйте власні фотошпалери під ваш настрій за допомогою AI
Згенеровані шпалери
Відчуйте всю потужність штучного інтелекту в 4K
Процесор Q4 AI
Процесор Q4 AI допомагає оптимізувати ваші враження від зображення та звуку на телевізорах 4K.
Мільярд відтінків кольорів
100% колірне охоплення завдяки квантовим точкам
Інтелектуально покращена виразність кольорів
Color Booster Pro
Розширений діапазон контрастності в кінематографічному масштабі
Технологія Quantum HDR
Насолоджуйтесь повною гамою автентичних кольорів
Підтверджено PANTONE
Покращена чіткість зображення з плавним рухом
Покращена плавність рухів з Motion Xcelerator
Налаштовуйте ігрові параметри під час гри
Панель ігрових налаштувань
Гармонійне поєднання телевізора і саундбара
Технологія Q-Symphony
Захоплюючий віртуальний звук, який відстежує дію
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Налаштуйте екран під свої потреби
One UI на базі Tizen
Приватність захищено
Samsung Knox Security
Відвідайте всесвітньо відомі галереї у вашому телевізорі
Art Store
Покращте свій день, скориставшись послугами експертів зі стилю життя
Samsung Daily+
Підключайте пристрої розумного дому та керуйте ними з вашого телевізора
SmartThings
Керуйте за допомогою годинника лише рухом руки
Універсальні жести
Заощаджуйте енергію за допомогою розумного аналізу
Режим AI Energy
Керуйте телевізором з вашого телефона
Швидкий пульт дистанційного керування
Перетворіть телевізор на сцену для караоке
Караоке
Стильний дизайн для вашого приміщення
Slim Look
Більше свободи для встановлення телевізора
Регульована підставка
Заряджайте від світла
Пульт на сонячній батареї SolarCell Remote
Bluetooth
так
VESA
VESA (400x400мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Антенний, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, CI, USB, HDMI
Вага без підставки
25.3 кг
Вага з підставкою
26.7 кг
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
NQ4 AI Gen2 Processor
Розміри без підставки
1677.5 x 962.4 x 61.1 мм
Розміри з підставкою
1677.5 x 1023.0 x 331.5 мм
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
75"