Телевізор Samsung UE55DU7100UXUA
Виробники
Samsung
Процесор Crystal 4K
Реалістичність колірних відтінків у 4K
Smart Hub
Ваш улюблений контент в одному місці
SmartThings
Ваш найкращий помічник вдома
Функція Contrast Enhancer
Поліпшене почуття глибини та кольору
Технологія HDR
Технологія об'ємного звуку Lite (OTS Lite)
Віртуальний звук, що відстежує дію
Об'ємний 3D-звук з віртуальним динаміком верхнього каналу забезпечить повне занурення в подію.
Технологія Q- Symphony
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Адаптивний звук
Звук, оптимізований до вашого контенту
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45, 1 x USB, CI+, 3 x HDMI
Вага без підставки
11.2 кг
Вага з підставкою
11.6 кг
Енергоспоживання
84 Вт
Органи управління
мультимедійний пульт
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
20 Вт
Процесор зображення
Crystal Processor 4K
Розміри без підставки
710.8 x 1234.1 x 60.3 мм
Розміри з підставкою
758 x 1234.1 x 237 мм
Технології поліпшення зображення
Mega Contrast, UHD Dimming, 4K Upscaling
Тип телевизора
LED - телевізор
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-C, аналоговий
Частота оновлення
50Гц
Частота розгортки панелі
50 Гц
Дисплей
Тип матриці
LCD
Діагональ екрану
55"