Телевізор TCL 65MQLED80
Виробники
TCL
Bluetooth
так
CPU
Quad Core, MT5896, 4 x CA73 1.4 ГГц
DDR
3G
Flash Memory
20.7GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
1 x USB, Антенний, 4 x HDMI, 1 x RJ-45, CI, S/PDIF, Аудіовихід
Вага без підставки
20.5 кг
Вага з підставкою
22.4 кг
Енергоспоживання
240 Вт
Органи управління
пульт RC833
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
HEIF, VP9, AV1, MP3, H.265 (HEVC), H.264, MP4, MPG, WebM, TS, AVI, MKV, JPG, BMP, WMV, WMA, PNG
Потужність динаміків
30Вт
Процесор зображення
AiPQ Pro Processor
Розміри без підставки
1444 х 835 х 70 мм
Розміри з підставкою
1444 x 905 x 340 мм
Технології поліпшення зображення
Тип підсвічування
Mini LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S, цифровий DVB-S2, цифровий DVB-C2
Частота оновлення
240 Гц
Частота розгортки панелі
144 Гц
Дисплей
Тип матриці
VA
Діагональ екрану
65"