Телевізор Haier H55Q800UX
Виробники
Haier
Bluetooth
так
DDR
2G
Flash Memory
32GB
GPU
GPU Mali G52
VESA
VESA (300x300 мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
Аудіовихід, CI, 2 x USB, 1 x RJ-45, 1 x оптичний аудіо, Антенний, Component, 4 x HDMI
Вага без підставки
11.3 кг
Вага з підставкою
11.8 кг
Контрастність
4000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 х 15 (30 Вт)
Процесор зображення
CPU Quad Core Cortex CA55
Розміри без підставки
125.8 х 719.4 х 88.1 мм
Розміри з підставкою
1225.8 х 777.3 х 277.2 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевізора
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
цифровий DVB-S2, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2
Час відгуку матриці
6.5mc
Частота оновлення
120 Гц (MEMC)
Частота розгортки панелі
60 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
55"