Телевізор THOMSON 43QG7C14
Виробники
THOMSON
Bluetooth
так
VESA
VESA (200x200мм)
Wi-Fi
так
Інтерфейси підключення
3 x USB, 4 x HDMI, Headphone, Антенний, 1 x RJ-45, CI
Вага з підставкою
10 кг
Контрастність
4000:1
Підтримка Smart TV
Потужність динаміків
2 x 8 (16 Вт)
Процесор зображення
[email protected] + [email protected]
Розміри без підставки
957 x 556 x 89 мм
Розміри з підставкою
957 x 587 x 281 мм
Тип підсвічування
Direct LED
Тип телевизора
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори
Тип тюнеру
аналоговий, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2
Час відгуку матриці
8mc
Частота оновлення
144 Гц
Частота розгортки панелі
144 Гц
Дисплей
Тип матриці
QLED
Діагональ екрану
43"