Маршрутизатор Keenetic 4G (KN-1210)
Маршрутизатор Keenetic 4G (KN-1210)
Призначенням інтернет-центру Keenetic 4G (KN-1210) є постійне бездротове підключення до Internet за допомогою стільникових мереж 3G і 4G, а точніше за рахунок зовнішнього USB-модема. Роутер Keenetic 4G дозволяє об'єднати в одну мережу кілька офісних або ж домашніх комп'ютерів з організацією для них захищеного доступу в Internet в будь-якому місці, де діє зона покриття оператора стільникового / мобільного зв'язку. І для цього необхідний тільки 1 USB-модем.
Маршрутизатор Keenetic 4G модель KN-1210 має вбудовану точку доступу бездротової мережі wi-fi новітнього покоління з найпотужнішою всенаправленою антеною. Така wi-fi точка доступу забезпечить підключення до інтернет-центру будь-яких мережевих пристроїв стандарту IEEE 802.11n, включаючи ноутбуки. Швидкість підключення сягатиме 150 Мбіт / с.
При необхідності роутер KN-1210 або Keenetic 4G надає можливість під'єднатися до Internet по виділеній Вам провайдером лінії Ethernet. Швидкість передачі в такій ситуації буде становити до 70 Мбіт / с. З таким пристроєм Ви зможете досить активно використовувати файлообмінні мережі, задіяти IP-телебачення високої чіткості, використовувати інформаційно-розважальні ресурси наданої Вам районної мережі або ж на локальному сервері провайдера. (+ Р)
Особливості роутера Keenetic 4G (KN-1210):
Wi-Fi 300N 2,4 ГГц c високоточними друкованими 2x антенами 5 дБі
USB-модем як основне або резервне підключення до Інтернету
Динамічний вибір оптимального радіоканалу Wi-Fi
Потужність передавача не більше 95 мВт
Будь-які інтернет-тарифи до 100 Мбіт / с, Multimedia WMM, IPTV і Smart TV
Налагодження та управління домашньою мережею через мобільний додаток
Кнопки управління мережею Wi-Fi і скидання налаштувань
2010-ий рік запам'ятався всьому світу випуском першого покоління інтернет-центрів з серії Keenetic. Такі пристрої миттєво отримали популярність, тому як дозволяли просто провести настройку Internet і прийом уже такого затребуваного клієнтами IP-телебачення. Устаткування Keenetic працювало з усіма провайдерами і тут не був важливий протокол доступу. А найголовніше те, що ці пристрої не різали швидкість, в них були включені ретельно налагоджені програми та різні функції, які в свою чергу не вимагали сторонніх альтернативних прошивок.