Монітор Samsung LS24D300GAIXCI
Виробники
Samsung
Монітор оснащений інтерфейсами VGA (D-Sub) і HDMI, що забезпечує зручне підключення до різноманітних пристроїв. Підтримка кріплення VESA (100х100 мм) і регулювання нахилу дозволяють адаптувати екран під будь-які потреби. Вага пристрою з підставкою становить 2.4 кг, а без неї – 2 кг, що робить монітор легким і зручним для транспортування.
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
2.4 кг
Вага з упаковкою
3.8 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
296.46 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
1000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
Максимальна кількість кольорів
16.7 млн
Підсвічування
WLED
Покриття
матове
Регулювання нахилу
-2° ~ +21°
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри без підставки
540.7 х 320.4 х 36.2 мм
Розміри з підставкою
540.7 х 428.5 х 175 мм
Співвідношення сторін
16:9
Споживана потужність в робочому режимі
26 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Eco Saving Plus, Image Size, Eye Saver Mode, Flicker Free
Тип монітора
Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
5мс (GtG)
Ширина видимої області
527.04 мм
Яскравість
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 х VGA, 1 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
24"