Монітор Samsung LS32DM702UIXUA
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
6.5 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Контрастність статична
3000:1
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Підсвічування
WLED
Регулювання нахилу
-2° ~ +22°
Регулювання положення
регулювання нахилу
Розміри без підставки
716 x 424.5 x 41.8 мм
Розміри з підставкою
716 x 517 x 193.5 мм
Споживана потужність в робочому режимі
48 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Тип монітора
Для відеомонтажу, Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський
Час реакції матриці
4мс (GtG)
Інтерфейси та підключення
Wi-Fi5, 2 х HDMI, 2 x USB 2.0, 1 х USB Type-C, Bluetooth 5.2
Дисплей
Діагональ дисплея
32"