Монітор Samsung LS27D390GAIXCI
Виробники
Samsung
Вигнутий екран для максимального занурення в контент
Частота оновлення 100 Гц
Режим захисту очей і зниження мерехтіння екрана
HDMI та D-sub
VESA
75x75 мм
Вага без упаковки
3.8 кг
Вага з упаковкою
6.3 кг
Вбудовані колонки
немає
Висота видимої області
336.312 мм
Контрастність статична
4000:1
Регулювання нахилу
-2° ~ +22°
Розміри без підставки
617.8 х 366.5 х 75.8 мм
Розміри з підставкою
617.8 х 468.7 х 250.7 мм
Споживана потужність в робочому режимі
35 Вт
Технології поліпшення зображення
off timer plus, Eco Saving Plus, Eye Saver Mode, Flicker Free
Тип монітора
Широкоформатний, Безрамковий, Для дому та офісу
Час реакції матриці
4мс (GtG)
Ширина видимої області
597.888 мм
Інтерфейси та підключення
1 x Нeadphone, 1 х HDMI, 1 х VGA
Дисплей
Діагональ дисплея
27"