Монітор Samsung LS32DG800SIXUA
Виробники
Samsung
Відкрийте для себе яскравіший та чіткіший світ
Пориньте в неймовірно чисті відтінки чорного
OLED Glare Free
Система динамічного охолодження
Система термомодуляції
Розпізнавання логотипів і панелей задач
Заставка
Надзвичайна швидкість
Сумісність з G-Sync
Розкрийте таємниці навіть в темряві
Застосунки Smart TV з функціями AI
Покращена плавність рухів з AI Motion Enhancer Pro
Active Voice Amplifier Pro (AVA Pro)
Виглядає приголомшливо в будь-якому приміщенні
Продовжуйте серію перемог із комфортом
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
8.4 кг
Вага з упаковкою
12 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
394.73 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
Кути огляду (гориз./вертик.)
178/178
Підсвічування
OLED
Поворот монітора (Swivel)
Покриття
матове
Регулювання за висотою, мм
120
Регулювання нахилу
-2° ~ +25°
Регулювання положення
Розміри без підставки
719.7 x 414.7 x 49.2 мм
Розміри з підставкою
719.7 x 584.6 x 263.5 мм
Споживана потужність в робочому режимі
52 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Технології синхронізації
NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Premium Pro
Тип монітора
Для фотографа/дизайнера, Широкоформатний, Безрамковий, Геймерський
Час реакції матриці
0.03мс (GtG)
Ширина видимої області
699.48 мм
Інтерфейси та підключення
Wi-Fi5, Bluetooth 5.2, 1 х DisplayPort, 2 x USB 3.0, 2 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
32"