Монітор Samsung LS34C650UAIXCI
Виробники
Samsung
Ultra-WQHD з кривизною 1000R
Підвищена реалістичність за рахунок більшої кількості кольорів
Частота оновлення екрана 100 Гц
Плавний ігровий процес без зависань
Вбудовані динаміки
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
8 кг
Вага з упаковкою
10 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
333.72 мм
Контрастність динамічна
Mega
Контрастність статична
3000:1
Підсвічування
WLED
Поворот монітора (Swivel)
Регулювання нахилу
-2° ~ +20°
Регулювання положення
Розміри без підставки
806.6 х 369.4 х 125 мм
Розміри з підставкою
806.6 х 561.5 х 241 мм
Співвідношення сторін
21:9
Споживана потужність в робочому режимі
49 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
Picture-In-Picture, Eye Saver Mode, Adaptive Picture, Picture-By-Picture, Flicker Free
Технології синхронізації
AMD FreeSync
Тип монітора
Час реакції матриці
5мс
Ширина видимої області
797.22 мм
Інтерфейси та підключення
1 х DisplayPort, 1 x Нeadphone, 1 х USB Type-C, 3 x USB 3.0, RJ-45, 2 х HDMI
Дисплей
Діагональ дисплея
34"
Роздільна здатність
3440 x 1440
Тип матриці
VA
Частота оновлення екрану
100 Гц
Додатково
Особливості
вбудований перемикач KVM, USB-концентратор
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Інші
Виробник
Samsung
Модель
LS34C650UAIXCI
Артикул
LS34C650UAIXCI
Гарантія, міс
24
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Монітор ASUS VP32AQ
Asus VP32AQ — стильний монітор із тонкими рамками та діагоналлю екрана 32" дюйми із роздільною здатністю WQHD (2560 x 1440). Виріз..