Монітор Samsung LS49CG954SIXUA
Виробники
Samsung
OLED і Neo Quantum Processor Pro
49" Dual QHD
DisplayHDR True Black 400
Час відгуку 0.03 мс та частота оновлення 240 Гц
AMD FreeSync Premium Pro
Game Bar
Вбудований динамік
VESA
100x100 мм
Вага без упаковки
12.9 кг
Вага з упаковкою
18.5 кг
Вбудовані колонки
2 х 5 Вт
Висота видимої області
339.2 мм
Регулювання положення
регулювання по висоті, регулювання нахилу
Розміри без підставки
1194.7 х 365 х 180.8 мм
Розміри з підставкою
1194.7 х 529.3 х 236.9 мм
Споживана потужність в робочому режимі
78 Вт
Споживана потужність у режимі очікування
0.5 Вт
Технології поліпшення зображення
HDR 10+, Auto Source Switch+, Quantum Dot Color, Eye Saver Mode, Game Mode, Flicker Free
Час реакції матриці
0.03мс
Ширина видимої області
1196.7 мм
Інтерфейси та підключення
Wi-Fi (802.11ac), 1 х HDMI, 3 x USB 3.0, 1 х DisplayPort, Bluetooth 5.2
Дисплей
Діагональ дисплея
49"