Warning: filesize(): stat failed for /home/videozvu/storage_vid/cache/cache.store.1778801845 in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19V, 9.5A, 5.5/2.5 (ADP-180HB D / A40283) купити в Вишневе, Крюківщина в магазині ВідеоЗвук
Блок живлення до ноутбуку ASUS 180W 19V, 9.5A, 5.5/2.5 (ADP-180HB D / A40283)
Виробники
Asus
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
180 Вт
Вихідний струм (сила струму)
9.5 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Asus, Lenovo, Fujitsu, Toshiba, Panasonic, Gateway, Delta, MSI
Тип роз'єму підключення до ноутбука
5.5 x 2.5 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
ASUS
Модель
180W 19V, 9.5A, 5.5/2.5