Блок живлення до ноутбуку Dell 30W 20V, 1.5A + 12V, 2A + 5V, 2A, разъем USB Type C, Oval-ко (DA30NM150)
Виробники
Dell
При виборі блоку живлення до свого ноутбука зверніть увагу на параметри живлення і тип роз'єму.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
12 В, 20 В, 15 В, 5 В
Вихідна потужність
45 Вт
Вихідний струм (сила струму)
2.37 А, 2 A, 3 А
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісні парт-номера блоків живлення
DA30NM150, 08XTW5
Сумісність з ноутбуками
Dell
Тип роз'єму підключення до ноутбука
USB Type-C
Інші
Виробник
Модель
30W 20V, 1.5A + 12V, 2A + 5V, 2A, разъем USB Type