Блок живлення до ноутбуку Dell 330W Alienware GaN 19.5V, 16.92A, 7.4/5.0(pin inside), Oval-корпус (HA330PM201 / A40400)
Виробники
Dell
Alienware M16 (AMD),
Alienware M16 R1 (Intel),
Alienware M18 (AMD),
Alienware M18 R1 (Intel),
Alienware X16 R1 (Intel),
Alienware X17 R2.
Список альтернативних партномерів: HA330PM201, LA330PM210, 08K4F9 та ін.
Вид
оригінальний
Вихідна напруга
19.5 В
Вихідна потужність
330 Вт
Вихідний струм (сила струму)
12.3 A
Джерело живлення
мережа 220 В
Сумісність з ноутбуками
Dell
Тип роз'єму підключення до ноутбука
7.4 x 5.0 мм
Частота змінного струму
50 - 60 Гц
Інші
Виробник
Модель
330W Alienware GaN 19.5V, 16.92A, 7.4/5.0(pin insi