Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ)
Виробники
Grand-X
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ)Блок живлення для ноутбука - пристрій за допомогою якого ноутбук під'єднується до лінії і накопичує харчування для тривалої роботи в незалежному режимі. Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) дозволить заряджати Ваш ноутбук і зберегти продуктивність в дорозі. Він має компактний розмір і невелика вага, дозволяючи значно заощадити Ваш простір в сумці або рюкзаку при переміщенні. Підходить до великої кількості ноутбуків Asus, що використовують для харчування параметри 19V 3.42A.
Блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) володіє системою захисту, яка захища' пристрій від перевантажень і короткого замикання. Це дозволяє зберегти ноутбук від пошкодження в разі неполадок електромережі. Вдома чи в офісі, в кафе або на своєму дивані цей блок живлення забезпечить активне функціонування Вашого ноутбука. Купіть блок живлення до ноутбуку Grand-X Asus (19V 3,42A 65W) 4.0x1.35mm (ACASL65WQ) по нашій привабливій ціні і Ви отримаєте відмінне рішення для енергоживлення Вашого ноутбука.
Вид
ліцензійний
Вихідна напруга
19 В
Вихідна потужність
65 Вт
Вихідний струм (сила струму)
3,42 А
Джерело живлення
мережа 220 В