Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz Patriot (PSD38G16002S)
Виробники
Patriot
У кожного ноутбука і нетбука є приховані можливості. Завдяки модулям пам'яті SoDIMM 8GB 1600 MHz Patriot (PSD38G16002S) Ви дізнаєтеся, на що дійсно здатний ваш комп'ютер. SODIMM (Small Outline DIMM) - це спеціальні модулі для портативних комп'ютерів, що відрізняються зменшеним розміром. Цей тип модулів пам'яті використовується також і в комунікаційному обладнанні, де важливі їх габарити, в усі сучасні ноутбуки встановлюються модулі формату SODIMM.
- більш висока пропускна здатність;
- понижене тепловиділення (результат зменшення напруги живлення);
- менше енергоспоживання та поліпшене енергозбереження.
Буферизація
unbuffered
Напруга живлення
1.5 В
Об'єм пам'яті
8 ГБ
Охолодження
немає
Перевірка і корекція помилок (ECC)
non-ECC
Таймінги
CL11
Тип пам'яті
DDR3
Частота пам'яті
1600 МГц
Основні характеристики
Кількість модулів у наборі
1
Інші
Виробник
Patriot
Модель
SoDIMM DDR3 8GB 1600 MHz