Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz Goodram (GR3200S464L22S/8G)
Виробники
GOODRAM
Відноситься до сучасного типу DDR4, тому поряд із хорошою продуктивністю демонструє ефективне споживання енергії. Заявлена частота роботи - 3200 МГц. Допоможе збільшити швидкодію системи та зробити її апгрейд, наділяючи більшими можливостями для роботи.
Напруга живлення
1.2 В
Об'єм пам'яті
8 ГБ
DDR4
Форм-фактор пам'яті
260-pin SO-DIMM
Частота пам'яті
3200 МГц
Модель
SoDIMM DDR4 8GB 3200 MHz