Ноутбук ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD149W (90NB14U1-M00940)
Виробники
Asus
Zenbook зі штучним інтелектом
Мобільність без турбот
Заряд на цілий день
Чудове звучання
Більш комфорту, менше відволікання
Зручне підключення периферії
Розкішний вигляд, відмінний звук
Захист особистої інформації
Відповідність військовому стандарту США
Ємність аккумулятору
75 Втг
Аудіосистема
Smart Amp Technology
Кількість слотів M.2
1
Кількість слотів для оперативної пам'яті
відсутні, розпаяна на МП
Об'єм SSD
1 ТБ
Стандарт інтерфейсу SSD M.2
PCI Express 4.0x4
Тип оперативної пам'яті
DDR5
Яскравість
400nits
Відеокарта
Відеокарта
AMD Radeon 860M Graphics
Живлення
Ємність батареї
4 cell
Комунікаційні можливості
Бездротові технології
Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6Е (802.11aх)
Мультимедіа
Веб-камера
FHD 1080p with Privacy Shutter
Порти і роз'єми
Інтерфейси та підключення
1 x USB 4.0 Type-C, 1 х USB 3.2, USB 3.2 Type-C, HDMI, Комбінований аудіороз'єм
Система зберігання данних
Оптичний привід
No ODD
Типи внутрішніх накопичувачів
SSD
Основні характеристики
Серія (модельний ряд)
Asus Zenbook
Тип ноутбуку
бізнес, для роботи та навчання
Дисплей
Діагональ дисплея
14"
Поверхня екрану
глянсова
Роздільна здатність
1920x1200 (WUXGA)
Тип матриці
OLED
Частота оновлення екрану
60 Гц
Процесор
Кількість ядер процесора
8
Покоління процесора AMD
Zen 5
Процесор
AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 - 5.0 ГГц)
Функції пам'яті
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Програмне забезпечення
Операційна система
Windows 11 Home
Додатково
Особливості
підсвічування клавіатури, зарядка від USB, українська клавіатура
Фізичні характеристики
Висота
14.9 мм
Глибина
220.1 мм
Ширина
312.4 мм