Блок живлення 1stPlayer 1000W (NGDP-PLT-1000-BK-EU)
Виробники
1stPlayer
Інші
Виробник
1stPlayer
Модель
1000W
Артикул
NGDP-PLT-1000-BK-EU
Гарантія, міс
12
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Zalman 750W Teramax 2 (ZM750-TMX2)
Блок живлення Teramax 2 ємністю 750 Вт забезпечує високу ефективність понад 90% і сертифікацію 80+ Gold для енергозбереження. Осна..
Блок живлення Deepcool 650W (PN650D)
Блок живлення PcCooler 650W (YK650)