Блок живлення Azza 850W (PSAZ-850G)
Виробники
AZZA
Блок живлення поєднує компоненти високого рівня та надійне рішення для охолодження.
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
4x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
850 Вт
Розмір, мм
160 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Azza
Модель
850W