Блок живлення CoolerMaster 500W (MPW-5001-ACBN-BEU)
Виробники
CoolerMaster
OutputCurrent +12V1
38A
OutputСurrent +3,3V
18A
OutputСurrent +5V
16A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin
Потужність
500 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 mm
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS
Стандарт БЖ
ATX 2.41
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
CoolerMaster
Модель
500W