Блок живлення Deepcool 650W PK650D (R-PK650D-FA0B-EU)
Виробники
Deepcool
OutputCurrent +12V1
54А
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
2.5А
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
7
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
4x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
650 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Bronze
Стандарт БЖ
ATX 12V v2.4
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
Deepcool
Модель
650W PK650D
Артикул
R-PK650D-FA0B-EU
Гарантія, міс
60
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення AeroCool 600W VX 600 PLUS (VX 600 PLUS)
Блок живлення AeroCool 600W VX 600 PLUS (VX 600 PLUS)У VX Plus найкраща ціна серед блоків живлення з простою установкою і першокла..