Warning: unlink(/home/videozvu/storage_vid/cache/cache.store.1778806305): No such file or directory in /home/videozvu/public_html/system/library/cache/file.php on line 68Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 195Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 546Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/system/library/agoo/multilang.php on line 389Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/storage_vid/modification/catalog/controller/startup/startup.php on line 192Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/videozvu/public_html/system/framework.php:42) in /home/videozvu/public_html/catalog/controller/extension/module/uni_new_data.php on line 487 Блок живлення FSP 2000W 80+ Gold 135mm fan,C20,ATX/EPS (FSP2000-52AGPBI) купити в Вишневе, Крюківщина в магазині ВідеоЗвук
Блок живлення FSP 2000W 80+ Gold 135mm fan,C20,ATX/EPS (FSP2000-52AGPBI)
Виробники
FSP
FSP2000-52AGPBI — це промисловий рівень імпульсного джерела живлення. Блок живлення має загальну потужність до 2000 Вт і використовує унікальну схему активної PFC (коекція коефіцієнта потужності) з високонавантаженими електричними компонентами, що дозволяє ідеально використовувати його в промисловому середовищі. Крім того, з повним набором електричних функцій введення та виходу, FSP2000-A0AGPBI поставляється з 16 PCI-E 6+2-контактними роз'ємами, блок живлення є ідеальним вибором для сервера, робочої станції, GPGPU, навіть для майнінгової машини/ІІ/додатки глибокого навчання для використання. Продукт також відповідає найновішим стандартам безпеки та ЕМС, що повністю відповідає різноманітним нормам у всьому світі.
OutputCurrent +12V1
166.6A
OutputСurrent +3,3V
25A
OutputСurrent +5V
25A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.5А
Діаметр вентиляторів
1x135 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів FDD
2
Кількість роз'ємів SATA
16
Кількістьроз'ємів Peripheral
6
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
16x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
2000 Вт
Розмір, мм
200 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Gold
Стандарт БЖ
ATX
Тип БЖ
для майнінгу, модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
FSP
Модель
2000W 80+ Gold 135mm fan,C20,ATX/EPS