Блок живлення Lian Li 1000W EDGE1000 White (G9P.EG1000.WE00.EU)
Виробники
Lian Li
Lian-Li 1000W EDGE1000 - надійний блок живлення з модульним підключенням кабелів для комп'ютерної системи просунутого рівня. Виготовлений у формфакторі SFX-L і наділений потужністю 1000 Вт. За охолодження блоку живлення відповідає 120-міліметровий вентилятор, який відрізняється низьким рівнем шуму.
OutputCurrent +12V1
83А
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
12
Кількістьроз'ємів Peripheral
4
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
4x6+2 pin, 1x12VHPWR
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
1000 Вт
Розмір, мм
182 x 150 x 86 мм