Блок живлення Qube 850W (QBF-HPE-850GD-12C bulk)
Виробники
QUBE
Інші
Виробник
Qube
Модель
850W
Артикул
QBF-HPE-850GD-12C bulk
Гарантія, міс
24
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Qube 650W (QBF-HP1-J650GD-F12S)
Блок живлення FrimeCom 400W (SMD400)
Блок живлення MSI 850W (MAG A850GL PCIE5)
Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS)
Сертифіковано 80 PLUS SilverСертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує коефіцієнт корисної дії 90% при навантаженні 50%, що п..
Блок живлення MSI 750W (MAG A750BN PCIE5)