Блок живлення GIGABYTE 550W (GP-P550SS)
Виробники
GIGABYTE
Сертифіковано 80 PLUS Silver
Сертифікація 80 Plus Silver (230 В ЄС) гарантує коефіцієнт корисної дії 90% при навантаженні 50%, що призводить до зменшення втрат енергії, зниження тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Підтримка Intel ATX 3.0
120-мм вентилятор на гідродинамічному підшипнику (FDB)
Надійна конструкція пласких кабелів
Використання пласких кабелів мінімізує безлад, одночасно покращуючи теплові характеристики корпусу.
Захист
OutputCurrent +12V1
45.8А
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x120 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
5
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
не має
Підключення відеокарти
2x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
4+4pin, 8 pin
Потужність
550 Вт
Розмір, мм
140 x 150 x 86 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Silver
Стандарт БЖ
ATX 12V v3.0
Тип БЖ
для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Інші
Виробник
GIGABYTE
Модель
550W
Артикул
GP-P550SS
Гарантія, міс
36
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення MSI 750W (MAG A750BN PCIE5)