Блок живлення Seasonic 750W (FOCUS-SPX-750)
Виробники
Seasonic
Нова лінійка FOCUS SPX від Seasonic є універсальною в застосуванні та ефективною в компактному розмірі. Це стандартний блок SFX розміром 125 мм x 100 мм x 63.5 мм. Блок живлення FOCUS SPX PSU (2021) постачається в комплекті з кронштейном-перехідником з SFX на ATX, який дозволяє встановлювати блок живлення не тільки в корпус SFX, але і в стандартний корпус ATX, якщо користувач вважає за краще залишити більше місця для повітряного потоку всередині комп'ютерного корпусу. Гібридне керування вентиляторами від Seasonic завжди увімкнене, щоб оптимізувати охолодження за потреби.
Стандартний розмір SFX
Розміри версії FOCUS SPX 2021 складають 125 і 100 мм у довжину та ширину. Цей суперкомпактний розмір дозволяє встановлювати його в комп'ютерні корпуси різних розмірів.
Інтелектуальне та безшумне керування вентиляторами
Динамічний підшипник вентилятора
OutputCurrent +12V1
62A
OutputСurrent +3,3V
20A
OutputСurrent +5V
20A
OutputСurrent +5Vsb
OutputСurrent -12V
0.3А
Діаметр вентиляторів
1x92 мм
Захист від
Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість роз'ємів SATA
6
Кількістьроз'ємів Peripheral
3
Модуль PFC
активний
Модульне підключення кабелів
Full
Підключення відеокарти
4x6+2 pin
Підключення материнскої плати
20+4 pin
Підключення процесора
2x4+4pin
Потужність
750 Вт
Розмір, мм
125 x 100 x 63.5 мм
Сертифікація 80 PLUS
80 PLUS Platinum
Стандарт БЖ
SFX
Тип БЖ
модульні, для комп'ютерів
Тип охолодження
вентилятор
Основні характеристики
Інше
вентилятор із гідродинамічним підшипником
Інші
Виробник
Seasonic
Модель
750W
Артикул
FOCUS-SPX-750
Гарантія, міс
120
Штрихкод
Примітка
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Подібні товари
Блок живлення Corsair 850W RM850e (CP-9020296-EU)
Блок живлення Gamemax 750W (GS-750G Black)
Блок живлення Gamemax 600W GM-600 Modular white (GM-600 Modular white)
Блок живлення HighPower 750W (HP1-M750BR-H12S)
Блок живлення PcCooler 1000W (YN1000)